KMR

Paralizohet gruaja që u rrëzua nga krevati i ri gjatë seksit
               Publikuar në : 23:10 - 15/10/18 |
mapo.al

Një grua ka mbetur e paralizuar pasi u rrëzua nga krevati i saj i ri gjatë marrëdhënies seksuale.


Claire Busby nga Berkshire, pësoi lëndime në kurriz kur ajo ra nga krevati gjigant teksa merrte pozicion për partnerin.

46-vjeçarja po merr masa ligjore kundër kompanisë Berkshire Bed, duke thënë se shtrati ishte në një “gjendje të dëmtuar”.

Firma mohon përgjegjësinë për plagët e saj dhe po përpiqet të fitojë gjyqin.

Çështja po shqyrtohet nga gjykatësi Barry Cotter, të cilit iu deklarua se kishte defekte në krevat që i shkaktuan trauma Claire.

Gjykata dëgjoi se ajo u lëndua vetëm një javë pas blerjes së krevatit gjatë marrëdhënies seksuale me partnerin e saj John Marshall.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas