Sport

Panuçi fillon stërvitjen anti-Izrael, Armando Duka vëzhgon kombëtaren


               Publikuar në : 19:06 - 03/09/18 |
mapo.al

Shqipëria do të luajë në 7 shtator ndeshjen e saj debutuese në Ligën e Kombeve ku përballë do të ketë skuadrën e Izraelit. Ndeshja do të luhet në “Elbasan Arena” dhe menjëherë trajneri Kristian Panuçi mes shumë problemeve në skuadër, ka filluar përgatitjet në këtë ndeshje.


Tekniku italian i ka grumbulluar lojtarët në Tropikal Resort në Durrës dhe në orën 17:00 ka filluar seancën e parë stërvitore. Ajo që ra në sy në stërvitje ishte edhe prania e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka i shoqëruar nga zëvendës presidenti, Lufti Nuri.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas