Sport

Panucci shpall listën e 25 lojtarëve në vigjilje të dy ndeshjeve… dhe një mesazh për Rroshin e Sadikun


               Publikuar në : 12:20 - 01/09/18 |
mapo.al

Në vigjilje të dy ndeshjeve të radhës së Kombëtares shqiptare të futbollit, trajneri Kristian Panucci ka shpallur listën e lojtarëve.


Shqipëria do të luajë dy sfida të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndeshjen Shqipëri-Izrael, në 7 shtator, dhe Skoci-Shqipëri në 10 shtator.

“Me këto ndeshje nis historia jonë drejt Europianit”,- tha Panucci.

Sakaq, ai ka përcjellë një mesazh për Rroshin dhe Sadikun, duke iu uruar shërim të shpejtë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas