Kronika

Panik te ‘Myslym Shyri’, shpërthen zjarri brenda ashensorit të pallatit

Një zjarr i madh ka shpërthyer në ashensorin e një pallati te “Myslym Shyri” në Tiranë.


Fatmirësisht në momentin që ka rënë zjarri në ashensor nuk ka patur persona, pasi kishte ndaluar në katin e parë të pallatit dhe nuk funksiononte.

Zjarrfikëset kanë ndërhyrë duke vënë nën kontroll flakët.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas