Kronika

Panik te ‘Myslym Shyri’, shpërthen zjarri brenda ashensorit të pallatit


               Publikuar në : 19:41 - 19/04/18 |
mapo.al

Një zjarr i madh ka shpërthyer në ashensorin e një pallati te “Myslym Shyri” në Tiranë.


Fatmirësisht në momentin që ka rënë zjarri në ashensor nuk ka patur persona, pasi kishte ndaluar në katin e parë të pallatit dhe nuk funksiononte.

Zjarrfikëset kanë ndërhyrë duke vënë nën kontroll flakët.


Etiketa: , , ,

Pas