Aktualitet

Panik në Durrës, makina e parkuar para pallatit të sportit shpërthen në flakë


               Publikuar në : 13:52 - 03/04/18 |
mapo.al

DURRËS- Një makinë ka marrë flakë krejt papritur mesditën e sotme në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se automjeti tip “BMW” ishte i parkuar para pallatit të sportit kur ka shpërthyer në flakë.


Qytetarët e alarmuar kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje. Qarkullimi është bllokuar për të evituar ndonjë rrezik të mundshëm për qytetarët. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

<
>
durres-merr-flake-makina-2 durres-merr-flake-makina-3 durres-merr-flake-makina-4 durres-merr-flake-makina-5 durres-merr-flake-makina-6


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas