Kryesore

Pamjet shokuese: Shihni si dukej ura pak para tragjedisë


               Publikuar në : 13:01 - 15/08/18 |
mapo.al

Kjo foto shqetësuese tregon se si dukej ura që u shemb një ditë më parë në Xhenova të Italisë.


Pamjet nuk kanë nevojë për koment.

Ura është fotografuar në korrik dhe duket në pikë të hallit.

Ajo u rrëzua dje, duke vrarë të paktën 38 persona.

Inxhinierët thonë se kjo ishte një tragjedi që pritej të ndodhte, duke parë gjendjen e urës.

Ngjarja e rëndë ka shokuar mbarë botën, ndërkohë që mes viktimave janë edhe dy shqiptarë.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas