Humor

Pamjet qesharake, këta persona e çojnë “çmendurinë” në një tjetër nivel


               Publikuar në : 21:36 - 17/11/17 |
mapo.al

Njerëzit janë nga natyra paksa të çuditshëm, por ka nga ata të cilën e ngrenë këtë “çmenduri” në një tjetër nivel.


Të gjithëve na ndodh që të shohim shpesh sjellje të cilat në një farë mënyrë nuk janë të zakonshme dhe na befasojnë.

Po ashtu befasohemi dhe nga aftësia e disa personave të cilët mund të “luajnë” me pjesët e tyre të trupit, si për shembull të bëjnë këmbët “gërshet”.

Më poshtë do të shihni disa nga fotot më të çuditshme dhe qesharake që qarkullojnë në rrjetet sociale.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas