Kryesore

Pamjet që të shokojnë: Dalin tetë arkivolë, lot dhe ulërima


               Publikuar në : 14:01 - 11/08/18 |
mapo.al

Ka nisur cermeonia mortore për 8 viktimat të cilët mbetën të vdekur ditën djeshme nga zbrazja e kallashnikovit të 24-vjeçarit, shtetasit Ridvan Zykaj.


Mes të qarave dhe ulërimave të afërm, familjarë dhe banorë të zonës janë të pranishëm në përcjelljen e 8 trupave të pajetë për në banesën e fundit.

Varrimi i viktimave po bëhet tek tokat e familjes Zykaj, sipas amanetit të Demir Zykaj, më i moshuari i 8 viktimave të tragjedisë së fshatit Resulaj në Selenicë të Vlorës.

<
>
varrimi1 varrimi2 varrimi3 varrimi4 varrimi5 varrimi6


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas