Kryesore

Pamjet që të këpusin shpirtin: U dogjën të gjallë nëpër makina


               Publikuar në : 11:11 - 24/07/18 |
mapo.al

Pamjet që vijnë nga Greqia duket sikur kanë dalë nga një film apokaliptik.


Zjarret mendohet se kanë shkaktuar të paktën 50 viktima, ndërsa aksioni për gjetjen e trupave vazhdon.

Pamjet e makinave të djegura janë vërtet të frikshme.

Shumë viktima mbetën të bllokuar në makina dhe shtëpi. Mes viktimave ka edhe shumë fëmijë.

<
>
makina makina1 makina2 makina3 makina4 makina5 makina6 makina7


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas