KMR

Pamje skandaloze, çifti kryen marrëdhënie intime në ballkon


               Publikuar në : 17:49 - 30/05/18 |
mapo.al

Ky është momenti shokues kur një çift u filmua teksa bënte seks në ballkonin e një hoteli luksoz me pesë yje në Monte-Carlo, Monako. Në videon e publikuar dhe shpërndarë gjerësisht në mediat sociale, çifti po kryen marrëdhënie nën tingujt e muzikës që po vjen nga rruga. Të ftuarit e tjerë në hotelin 17 mijë paund nata, me pamje nga pista e Formula 1, janë të mërzitur nga kjo pamje dhe dëgjohen teksa thërrasin: “O Zot, me avash shoku”. Në këtë moment, gruaja shikon nga turma dhe vë re se njerëzit po e filmonin me telefonat e tyre. Pas 40-sekondash çifti përfundon performancën e tij dhe futet brenda.


 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas