Kryesore

Paloka kërcënon Gjiknurin: Ke edhe ti dosjet e tua të drogës


               Publikuar në : 12:55 - 30/05/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryetari demokrat, Lulzim Basha vizitoi minatorët e plagosur, duke akuzuar qeverinë se është e kapur nga mafia e kromit.


Pak më vonë reagoi ashpër ministri Damian Gjiknuri.

Por nuk vonoi dhe nënkryetari demokrat, Edi Paloka i dërgoi një ‘kërcënim’.

“Damian Gjiknuri, ke dhe ti dosjet e tua prej muajsh per lidhjet e tua me drogen dhe krimin e organizuar. Gjithçka eshte e dokumentuar, ta dish se nuk te shpetojne dot per shume gjate Rama-Marku-Xhafa-Prela. Merr masa mos te vjedhin edhe shtepine e tezes ose ndokujt tjeter. Tik tak tik tak Damian…,” shkruan Paloka.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas