Kryesore, Politika

“Paguani artikuj nëpër botë”, Basha i përgjigjet Ramës: Ka blerë gjithçka e nuk i dalin hesapet

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur kreut të qeverisë në lidhje me reagimin e tij që i cilësonte te paguara nga opozita shkrimet në mediat amerikane për kapjen e Vettingut.


Në reagimin e tij Basha shkruan se Rama drejtësinë e ka kapur, por popullin nuk e kap dot.

REAGIMI I BASHËS NË TWITTER

Ka blerë gjykatës, prokurorë, gazeta, TV e ambasadorë me para droge dhe korrupsioni e nuk i dalin hesapet Ramës. Drejtësinë e ka kapur por popullin nuk e kap dot. Kokat e krimit e korrupsionit do japin llogari para tij. Shumë shpejt.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas