Kronika

Pacienti hidhet nga kati i tretë i spitalit në Mat


               Publikuar në : 19:27 - 14/07/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, ku një 48-vjeçar është hedhur nga kati i tretë i spitalit ku ishte shtruar prej ditësh.


Shtetasi me inicialet T.M. është hedhur nga dritarja e katit tretë të spitalit rajonal Burrel këtë të premte, ku ka qenë i shtruar për kurim, raporton policia.

Ai vuante nga diabeti dhe kishte shfaqur shenja depresive së fundi. Aktualisht ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas