ShowBiz

Paçi fatin e Noizyt! Shikoni sa ka fituar reperi në skedina


               Publikuar në : 14:02 - 25/06/18 |
mapo.al

Noizy është një nga reperët që gjithmonë e lidhin me luksin dhe me shumat e çmendura që shpenzon për makinat luksoze dhe njëkohësisht nuk është kursyer ndonjëherë për bamirësitë ndaj të tjerëve.


Por gjithashtu reperi është dhe një fans i futbollit dhe me shumë fat në skedina.

Aika ka fituar një shumë  të madhe me parashikimet e bëra në baste për sfidën Poloni-Kolumbi, të përfunduar me shifrat 0-3.

Në foton e postuar prej tij në rrjetin social ‘instagram’, reperi ka qëlluar në 5 nga 6 skedinat e vëna. Në total ai ka fituar një shumë prej afërsisht 15 mijë euro, ama u ka ngarkuar shumë lekë.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas