ShowBiz

Paçi fatin e Noizyt! Shikoni sa ka fituar reperi në skedina

Noizy është një nga reperët që gjithmonë e lidhin me luksin dhe me shumat e çmendura që shpenzon për makinat luksoze dhe njëkohësisht nuk është kursyer ndonjëherë për bamirësitë ndaj të tjerëve.

Por gjithashtu reperi është dhe një fans i futbollit dhe me shumë fat në skedina.Aika ka fituar një shumë  të madhe me parashikimet e bëra në baste për sfidën Poloni-Kolumbi, të përfunduar me shifrat 0-3.

Në foton e postuar prej tij në rrjetin social ‘instagram’, reperi ka qëlluar në 5 nga 6 skedinat e vëna. Në total ai ka fituar një shumë prej afërsisht 15 mijë euro, ama u ka ngarkuar shumë lekë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas