ShowBiz

Pa sutjena dhe me fustan të tejdukshëm, të gjithë sytë tek Rita Ora
               Publikuar në : 14:30 - 07/09/18 |
mapo.al

Njihet për guximin e saj me veshjen dhe me sa duket ia ka marrë dorës që të mos veshë sutjena.


Edhe natën e shkuar teksa kaloi në tapetin e kuq për “GQ Awards”, Rita Ora u shfaq me një veshje ekstravagante dhe me thithkat e gjoksit jashtë.

Rita e komandoi të gjithë vëmendjen drejt saj, teksa në pah ishte trupi i saj i mbuluar me copën e hollë të fustanit të zi plot shkëlqim.

Me fustan të tejdukshëm, taka dhe mbathje të zeza, duket që Rita ka shumë besim në vete edhe në daljet publike.

<
>
4fbe95da00000578-6137831-wow-the-singer-27-left-little-to-the-imagination-as-she-showed-o-a-34-1536219320133_1536301676-3645550 4fc4af3200000578-6137831-image-a-25-1536218860698_1536301673-3270066 4fc4c8cf00000578-6137831-image-a-15-1536218385317_1536301675-1236172 4fc4c27f00000578-6137831-image-a-23-1536218770424_1536301667-5893148 4fc4c41b00000578-6137831-image-m-22-1536218762953_1536301670-2147982 4fc4c66b00000578-0-image-a-1-1536217832623_1536301674-6157022 4fc4f1dd00000578-6137831-image-a-18-1536218640372_1536301673-4470791

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas