Kryesore

+18/ E dashura e deputetit shqiptar publikon foton nudo, por e fshinë menjëherë


               Publikuar në : 16:11 - 08/07/18 |
mapo.al

Iva Aliko i ka tronditur sërish rrjetet sociale me fotot e fundit shumë provokuese dhe në super formë si gjithmonë. Mirëpo imazhi i fundit që ka sjellë nga pushimet, i ka lënë të gjithë gojë hapur.


Iva shfaqet duke u relaksuar në rërë, komplet lakuriq, teksa dikush e ka fotografuar. Modelja me format bombastike e ka postuar foton në Instastory, por më pas e ka fshirë.

Kujtojmë që muajin e kaluar, për ditëlindje, Iva publikoi një set fotografik shumë seksi ku shfaqej e zhveshur në pishinë.

-640-0-5b4217ad7bdce

BalkanWeb


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas