Kryesore

OSHEE: Ja zonat në Tiranë që do jenë nesër pa energji elektrike
               Publikuar në : 20:56 - 22/09/18 |
mapo.al

Përmes një njoftimi, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin  Selitës.


OSHEE bën me dije se  nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë: pjesërisht Unaza e re, pjesërisht Fusha e Aviacionit dhe krahu i djathtë te Dogana.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët e rajonit Tiranë

Për shkak të punimeve në nst Selitë, në zbarrat 20 kV nesër në datën 23 shtator, nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë

Pjeserisht Unaza e re, pjeserisht Fusha e Aviacionit, krahu i djathte te dogana.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas