Kryesore, ShowBiz

Ornella Muti, super seksi në moshën 63-vjeçare

Gjashtëdhjetë e tre vjeçe, por duket se koha për Ornella Muti ka ngelur kur ajo ishte 20 vjeçe.


Ikona e TV italian ende gëzon një fizik mbresëlënës dhe shumë seksi.

Në Instagram, Ornella është shfaqur së fundmi pa sytjena dhe vetëm me tanga, duke treguar se mbetet ende “perëndesha” e bukurisë italiane.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas