ShowBiz

Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës, tmerrësisht seksi me bikini…


               Publikuar në : 19:40 - 24/08/18 |
mapo.al

Oriola Marashi është një prej modeleve më të përfolura në mediat rozë. Ajo është shume aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë imazhet provokuese.


Në postimin e fundit, modelja ndau me ndjekësit një fotografi veshur në bikini, ku në fokus kishte format bombastike trupore.

Me syze dhe duke tymosur cigare, Oriola ‘çmendi’ edhe një herë ndjekësit me imazh provokues dhe tmerrësisht seksi.

Kujtojmë që Oriola Marashi prej disa kohësh është bërë pjesë e labelit “OTR”, por atë e shohim të pranishme vetëm në klipet e anëtarëve të këtij labeli dhe jo teksa këndon.

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas