ShowBiz

Oriola Marashi me pushime, ja kush e shoqëron
               Publikuar në : 11:00 - 17/09/18 |
mapo.al

Oriola Marashi është një nga modelet më në zë të momentit. Ajo është pjesë e labelit të njohur OTR dhe pritet, që së shpejti të publikojë një këngë në bashkëpunim me djemtë e këtij grupi.


Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa Instastory, ku duket qartë, që ndodhet me pushime.

Pa qartësuar vendndodhjen,por me një sërë fotografish shumë të bukura, Oriola na tregon se ajo ka marrë disa ditë pushime.

Nëse jeni kuriozë të dini kush e shoqëron modelen shqiptare, vetë Oriola iu sqaron. Ajo është “arratisur” disa ditë me të motrën, Xhulia Marashi, që duket po aq e bukur sa dhe Oriola.

<
>
auto_oriola_Marashi1537132020 auto_Oriola_Marashi11537131776 auto_oriola_Marashi21537132018 auto_sdgdhjkl1537132019

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas