Kryesore

Oriola Marashi i vuri flakën… çmend ndjekësit me të pasmet ‘kardashiane’…


               Publikuar në : 23:15 - 01/09/18 |
mapo.al

Modelja sexy Oriola Marashi nuk ndalet së provokuari.


Këtë herë ajo e ka lëshuar paksa dorën me këto imazhe që ‘shpërthejnë zemrat’. Anëtarja e OTR duket teksa del nga pishina krejtësisht e lagur me bikini.

Të pasmet e saj bombastike duket sikur do të mbeten gjatë në kujtesën e fansave të saj. Menjëherë kanë vërshuar ‘liket’ dhe komentet pikante për bukuroshen shqiptare.

Pick a caption for me …

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas