Kronika

Orgjia që i kushtoi shtrenjtë shqiptares: E filmojnë dhe…


               Publikuar në : 11:33 - 03/09/18 |
mapo.al

Një 31-vjeçare shqiptare e ka pësuar keq nga lidhja me një burrë të martuar në Greqi.


Raportohet se ajo u njoh me babanë e dy fëmijëve në rrjetet sociale, por gjërat nuk shkuan ashtu siç ishte menduar.

Sipas mediave greke, i dashuri e kishte filmuar shqiptaren teksa kryenin marrëdhënie dhe më pas e ka shantazhuar.

Jo vetëm kaq, shqiptarja ka thënë se ai e ka kërcënuar që të kryenin orgji me dy shokët e tij.

Ajo thotë se e ka bërë këtë pas kërcënimeve për publikimin e videove.

Sipas dëshmisë, shqiptarja ka thënë se bënte orgji të paktën 4-5 herë në muaj. Edhe këto skena ishin filmuar.

Shqiptarja thotë se është detyruar që të nënshkruajë një letër ku thekson se raportin e ka kryer me dëshirë, madje ka marrë 20 mijë euro.

Disa prej filmimeve kanë përfunduar në faqe porno.


Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas