Kryesore

Opozita sot ne Elbasan, Basha konsultohet me Berishen


               Publikuar në : 10:29 - 06/09/18 |
mapo.al

Në seancën parlamentare pritet të marrë pjesë vetëm mazhoranca ndërsa opozita në bllok ka lajmëruar se do të mblidhet sot në Elbasan për situatën e kriminalitetit në vend.


Raportohet se deputetët e PD-së dhe të LSI-së i janë drejtuar hotelit kryesor të qytetit per te filluar takimin, ndërsa më herët Sali Berisha dh Lulzim Basha kanë pasur një takim kokë më kokë mes tyre.

 

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas