Kryesore

Opozita sot ne Elbasan, Basha konsultohet me Berishen

Në seancën parlamentare pritet të marrë pjesë vetëm mazhoranca ndërsa opozita në bllok ka lajmëruar se do të mblidhet sot në Elbasan për situatën e kriminalitetit në vend.


Raportohet se deputetët e PD-së dhe të LSI-së i janë drejtuar hotelit kryesor të qytetit per te filluar takimin, ndërsa më herët Sali Berisha dh Lulzim Basha kanë pasur një takim kokë më kokë mes tyre.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas