ShowBiz

Operacione apo fotoshop? Françeska Jaçe i vërsulet keq fanses


               Publikuar në : 09:38 - 29/07/18 |
mapo.al

Françeska Jaçe është një nga femrat më të përfolura në fushën e modelingut.


Fotografitë provokuese apo të zhveshura janë ato të cilat i ndanë më së shumti me ndjekësit në rrjete sociale.

Duke qenë se tashmë shumë nga yjet shqiptare janë duke përdorur fotoshop, këto nuk lënë pa u akuzuar  nga fansat e tyre.

Kështu në një foto të modeles shqiptare në bikini, së cilës ia ka vënë përshkrimin: “Ujë sapun dhe krip deti”, fansja i vërsulet keq Françeskës gjersa i thotë Dhe fotoshop.

Ndërsa Jaçe nuk mbaroi me kaq kur i kthen se “Ndajeni mendjen se na plaset operacione apo photoshop”.

Image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas