ShowBiz

Olti Curri degjeneron Almeda Abazin pas ankesave për ujin: Mësohu ti pish ilaçet pa…


               Publikuar në : 16:21 - 13/06/18 |
mapo.al

Almeda Abazi, prej një periudhe 3 mujore ishte pjesë e prouksionit në spektatkilion Danc With Me, në rolin e moderatores. Gjatë finales së spektakilit në Shqipëri erdhi dhe bashkëshëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahani Sayisman.


Megjithëse publiku e priti mjaft mirë, para se të largohej për në Turqi, Almeda është shprehur e pakënaqur ndaj produksioni.

Me anë të një statusi në Instastory, ajo tregoi se ata nuk i kishin mbuluar shpenzimet ekstra gjatë qëndrimit të saj në hotel. Për këtë ka reaguar me ironi dhe blogeri i njohur Olti Curri me anë të disa postimeve në Instastory.

“Po mirë o goc ka shumë ujë kishe pirë?! Po s’ke faj janë tre muaj. Plus ndonjë çaj ose paracetamol”, shkruan Olti ndër të tjera.

(M.Q/Faxweb)

<
>
olti-curri-almeda-abazi almeda1 almeda3 almeda2


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas