ShowBiz

Olta Gixhari rikthehet provokuese, e shtrirë në shtrat me këmbët të…

               Publikuar në : 17:37 - 02/08/18 |
mapo.al

Olta Gixhari është njëra ndër aktoret më seksi shqiptare.


Aktorja është goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave ajo shfaqet shumë seksi.

Mëngjesin e sotëm, Olta e nisi me një imazh tejet provokuese nga shtrati, me këmishë nate dhe kishte ngritur këmbët sipër.

Bjondina seksi kohë pas kohe bën veprimin e ngjashëm dhe me fotografi të tilla ‘çmend’ ndjekësit.

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas