ShowBiz

Olta Gixhari rikthehet provokuese, e shtrirë në shtrat me këmbët të…

Olta Gixhari është njëra ndër aktoret më seksi shqiptare.

Aktorja është goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave ajo shfaqet shumë seksi.

Mëngjesin e sotëm, Olta e nisi me një imazh tejet provokuese nga shtrati, me këmishë nate dhe kishte ngritur këmbët sipër.

Bjondina seksi kohë pas kohe bën veprimin e ngjashëm dhe me fotografi të tilla ‘çmend’ ndjekësit.

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas