Kryesore

“Ojsh në b*th budalla!” Berisha ironizon Ramën: Gazetari i falsifikoi zërin?!
               Publikuar në : 18:56 - 06/06/18 |
mapo.al

Është publikuar këtë të mërkurë një video me zërin e kryeministrit Edi Rama teksa fyen një gazetar, një material i cili është risjellë nga ish-kryeministri Berisha me qëllim për të ironizuar kreun e qeverisë.


Berisha e ka ripostuar videon në rrjetin social dhe shkruan se me shumë mundësi, Rama i ka bërë edhe këtu analizat laboratorike dhe ka rezultuar se nuk është zëri i tij, në analogji me atë se çfarë ka thënë vetë kryeministri për audiopërgjimin kundër Agron Xhafajt, vëllait të Ministrit të Brendshëm.a

Shpeton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zerin!?!?!?

Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/ojsh-ne-b-th-budalla-berisha-ironizon-ramen-gazetari-i-falsifikoi-zerin-545142/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas