Kryesore, Politika

‘O mashtrues, kemi biletat më të shtrenja në botë!’, komentuesit ‘masakrojnë’ Ramën pasi uroi mirëmengjes me ‘Air Albania’

Kryeministri Edi Rama prej ditësh poston foto dhe video të flotës së avionëve “Air Albania”.


Pa dhënë shumë detaje, ai shkruan në facebook: “MIRËMËNGJES, dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur”.

Por qytetarëve duket se nuk u intereson shumë ngjyra e kuqe e avionit me logon e Shqipërisë se sa fakti se po paguajnë shumë shtrenjë biletat nga Rinasi drejt destinacioneve të ndryshme në Europë e përtej saj.

Në komente ata akuzojnë Ramën se po mashtron popullin.

Më poshte disa prej komenteve:


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas