Kryesore

‘O mashtrues, kemi biletat më të shtrenja në botë!’, komentuesit ‘masakrojnë’ Ramën pasi uroi mirëmengjes me ‘Air Albania’


               Publikuar në : 09:57 - 23/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama prej ditësh poston foto dhe video të flotës së avionëve “Air Albania”.


Pa dhënë shumë detaje, ai shkruan në facebook: “MIRËMËNGJES, dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur”.

Por qytetarëve duket se nuk u intereson shumë ngjyra e kuqe e avionit me logon e Shqipërisë se sa fakti se po paguajnë shumë shtrenjë biletat nga Rinasi drejt destinacioneve të ndryshme në Europë e përtej saj.

Në komente ata akuzojnë Ramën se po mashtron popullin.

Më poshte disa prej komenteve:Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas