Kryesore

“O Edo, bëj naj punë se ngele gjithë ditën në TV”, Rama debaton me qytetarët
               Publikuar në : 20:40 - 05/07/18 |
mapo.al

“Forca e Ligjit në Veprim- Semestri i parë i 2018 një pasqyrë rezultatesh shumë pozitive të Policisë së Shtetit dhe një bazë e sigurtë për thellimin e luftës kundër krimit të çdo natyre”.


Kaq ka mjaftuar e postuar nga kryeministri Edi Rama në videon në FB, që të nxisë debatin me komentuesit të cilët kanë pasur rezerva për këtë deklaratë. Rama i është përgjigjur disa prej tyre.

Ja replikat:

r4r3r2r1


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas