Humor

Nusja e pafat, ngec në ashensor…




               Publikuar në : 14:03 - 05/06/18 |
mapo.al

Një nuse e pafat pothuajse ka humbur dasmën e saj pasi ngeci brenda nje ashensor për gati 1 orë.


Melissa McNamara Rodger ishte nisur për të bërë ceremoninë e dasmës në  The Providence Biltmore në Ishullin Rhode kur u bllokua në ashensor ndërmjet katit të 17 dhe 18.

Shoqërueset, që po e prisnin, e kuptuan që diçka nuk shkonte dhe shkuan të kontrollonin se çfarë kishte ndodhur me të.

Ato e gjetën 32-vjeçaren të bllokuar në ashensor dhe gjatë kohës së pritjes i ofruan shampanjë nëpërmejt derës shumë pak të hapur të ashensorit. Bashkëshorti i saj e shqoëroi gjatë këtyre orëve të tmerrit.

Zjarrfikësit që erdhën në vendgjarje pas 1 ore arritën që ta nxirrnin jashtë.

Nusja shoqërohej nga dy koordinatorët e saj të dasmës.

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas