Media

Nuk u shfaqën prej kohësh bashkë, mikeshat e ekranit thyejnë heshtjen


               Publikuar në : 21:15 - 03/09/18 |
mapo.al

Ato janë ndër mikeshat e rralla të ekranit që i kanë rrezisuar kohës.


Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, pas kohe të gjatë mungese janë parë në shoqërinë e njëra tjetrës.

Në foton e postuar nga Arbanana ato janë duke shijuar një shëtitje mes mikeshave ku si gjithmonë nuk mungon buzëqeshja.

Ende nuk dihet ‘fati’ i Arbanës për sezonin e ri televiziv. Ndërsa Xhemi mendohet se do të vazhdojë të jetë sërish pjesë e ‘Portokalli’.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas