ShowBiz

Nuk njihet më në fytyrë, çfarë ka bërë Eni Koçi

Që prej fillimit të karrierës e deri më sot, Eni Koçi ka mbetur një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj janë kthyer në hite dhe është ndër më të komentuarat në media sidomos për jetën private.

Gjithashtu Eni njihet si ndër vajzat më simpatike të showbizit, e krahasuar shpesh me Barbiet për shkak të flokëve bjondë të gjatë e tipareve.Mirëpo në dy fotot e fundit të publikuara në Instagram Eni thuajse nuk njihet fare.

Kjo falë makeup-it dhe nxirjes që Eni ka bërë para sezonit të ri veror.

Kujtojmë që këngëtarja së shpejti do të publikojë hitin e radhës për të cilin është ende duke punuar.

<
>
-640-0-5afdb57e78298 -640-0-5afdb58a39d54 -640-0-5afdb588e0028 -640-0-5afdb5855884f -640-0-5afdb58422156 -640-0-5afdb58685478
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas