ShowBiz

Nuk njihet më në fytyrë, çfarë ka bërë Eni Koçi
               Publikuar në : 21:33 - 17/05/18 |
mapo.al

Që prej fillimit të karrierës e deri më sot, Eni Koçi ka mbetur një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj janë kthyer në hite dhe është ndër më të komentuarat në media sidomos për jetën private.


Gjithashtu Eni njihet si ndër vajzat më simpatike të showbizit, e krahasuar shpesh me Barbiet për shkak të flokëve bjondë të gjatë e tipareve.

Mirëpo në dy fotot e fundit të publikuara në Instagram Eni thuajse nuk njihet fare.

Kjo falë makeup-it dhe nxirjes që Eni ka bërë para sezonit të ri veror.

Kujtojmë që këngëtarja së shpejti do të publikojë hitin e radhës për të cilin është ende duke punuar.

<
>
-640-0-5afdb57e78298 -640-0-5afdb58a39d54 -640-0-5afdb588e0028 -640-0-5afdb5855884f -640-0-5afdb58422156 -640-0-5afdb58685478


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas