Kronika

Nuk ndalen tërmetet, një tjetër regjistrohet në orët e para
               Publikuar në : 08:29 - 09/08/18 |
mapo.al

Temperaturat e larta dhe tërmetet duket se nuk kanë të sosur këtë verë në vendin tonë.


IGJEUM ka regjistruar një tjetër tërmet në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku epiqendra ka qenë Kepi i Redonit në Durrës me magnitudë 3.6 ballë.

Kujtojmë se  tre ditë më parë Durrësi u godit sërish nga tërmeti rreth orës 00: 26 disa lëkundje me epiqendër në Budullë, me magnitudë 1.3 ballë.


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas