Kronika, Kryesore

Nuk ndalen tërmetet, një tjetër regjistrohet në orët e para

Temperaturat e larta dhe tërmetet duket se nuk kanë të sosur këtë verë në vendin tonë.


IGJEUM ka regjistruar një tjetër tërmet në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku epiqendra ka qenë Kepi i Redonit në Durrës me magnitudë 3.6 ballë.

Kujtojmë se  tre ditë më parë Durrësi u godit sërish nga tërmeti rreth orës 00: 26 disa lëkundje me epiqendër në Budullë, me magnitudë 1.3 ballë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas