Kronika, Kryesore

“Nuk kam për ta besuar kurrë, u prefshi në paqe vëllezër”, mesazhet prekëse për dy kushërinjtë

Jo vetem per familjen, miqte dhe te afermit e tyre, por edhe per te gjithe eshte e pabesueshme se si dy te rinj ne lule te rinise te ikin nga kjo bote ne nje aksident teksa ecnin ne trotuar ne punen e tyre.


Amarildo

Amarildo

 

Festimi

Festimi

 

Aksidenti i tmerrshem ndodhi mbremjen e te dielës në fshatin Arapaj të Roskovecit në Fier ku Amarildo dhe Festim Dogani u perplasen nga nje makine qe dolu nga rruga.

Ata u percollen sot me lot e dhimbje per ne banesen e fundit. Dy të afërmit e tyre kanë shprehur dhimbjen në rrjetin social Facebook. Ata thonë se nuk kanë për ta besuar këtë që ndodhi dhe jeta është kaq shumë e shkurtër.

Këtë gjë nuk kam për ta besuar kurrë..

U prefshi në paqe vëllezër😭😢

fb1fb33

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas