Kryesore

“Nuk kam kohë për s*ks”, Rita Ora qan hallet në mes të publikut…


               Publikuar në : 19:58 - 10/11/18 |
mapo.al

Rita Ora është një nga këngëtaret më me famë me origjinë shqiptare, e cila dha një super performancë në sfilatën e “Victoria’s Secret”.


Pas mbarimit të sfilatës dhe parakalimit në tapetin e kuq, Rita Ora ka dhënë një intervistë për “British Vogue”, ku është pyetur edhe mbi jetën e saj seksuale pasi tanimë ajo është beqare.

“A e gjen kohën Rita Ora të kryejë marrëdhënie seksuale?”, ka qenë pyetja e gazetarit, të cilës këngëtarja i është përgjigjur sinqerisht.

“Në fakt jeta ime seksuale është inekzistente. Po punoj kaq shumë këtë periudhë dhe dua vetëm të flej gjumë. Ju betohem në Zot për këtë. Edhe kur dal për darkë për takim me ndonjë djalë, iki me vrap në shtëpi që të fle”, u shpreh këngëtarja.

Ajo shtoi nuk e ka problem të flasi për seksin sepse e ka bërë gjithmonë këtë duke qenë se është pjesë e natyrës humane dhe do të vijojë të flas gjithmonë hapur për këtë çështje.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas