Aktualitet, Kryesore

“Nuk ka tur të qetë për Ramën”

Kryeministri Edi Rama është këtë të shtunë në Elbasan, ku demokratët kanë protestuar.

Ata pretendojnë se policia e shtetit ka ndërhyrë për të larguar protestuesit duke u marrë pankartat, duke u kërkuar të tërhiqen.Burime nga PD thonë se demokratët nuk janë tërhequr dhe turi i Ramës në Elbasan nuk do të jetë i qetë.

Ata protestojnë me pankarta ku e cilësojnë Ramën Pasha të Drogës.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas