KMR

Nuk ka prerë thonjtë prj 19 vjetësh, ja si duken


               Publikuar në : 14:20 - 30/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja Chris ”The Duchess” Ëalton nga Las Vegas serish ka treguar thonjtë e saj, të cilët gjithmonë i përgjigjen kombinimit të veshjes. Ajo nuk i ka prerë thonjtë për 19 vjet.


Nëna e pesë fëmijëve thotë se pa problem kryen të gjitha punët e shtëpisë dhe krahas kësaj ajo i bie edhe pianos. Thonjtë e Chris janë mbi 6 metra të gjatë.

 


Etiketa: , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas