Sport

Nuk ka fitues mes Gjermanisë dhe Francës, rezultat i bardhë për dy gjigantët evropianë

Franca, kampione e botës në fuqi dhe Gjermania kampione e botës në 2014 u përplasën kundër njëra-tjetrës në ndeshjen e vlefshme për grupin A të Ligës së Kombeve.

Të dy gjigantët evropiane patën raste të panumërta për ta fituar takimin, por asnjë nga sulmuesit nuk arriti të dërgojë topin në rrjetë.

Edhe pse aktivizuan ekipet e tyre më të mira, dy trajnerët, Deshamp dhe Lëv ndanë nga një pikë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas