Sport

Nuk ka fitues mes Gjermanisë dhe Francës, rezultat i bardhë për dy gjigantët evropianë
               Publikuar në : 22:48 - 06/09/18 |
mapo.al

Franca, kampione e botës në fuqi dhe Gjermania kampione e botës në 2014 u përplasën kundër njëra-tjetrës në ndeshjen e vlefshme për grupin A të Ligës së Kombeve.


Të dy gjigantët evropiane patën raste të panumërta për ta fituar takimin, por asnjë nga sulmuesit nuk arriti të dërgojë topin në rrjetë.

Edhe pse aktivizuan ekipet e tyre më të mira, dy trajnerët, Deshamp dhe Lëv ndanë nga një pikë.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas