Kryesore, Media

‘Nuk ka bir k**…’/ Batuta që po ‘thyen’ rrjetin dhe një koment nga Ylli Dylgjeri për Saimir Tahirin

Publicisti i njohur Ylli Dylgjeri, ka ironizuar sot batutën e Saimir Tahirit përpara gazetarëve në Kuvend, në lidhje me bërjen ose të drejtësisë.

Nëpërmjet një statusi në profiling e tij në Facebook, publicisti Ylli Dylgjeri, ironizon Tahirin në lidhje me batutën se: “nuk ka bir nëne dhe bir kurve që ta pengojë atë të bëjë drejtësi…!”Ja statusi i polotë i Ylli Dylgjerit në facebook:

‘Politikanet nuk janë bijtë tanë!’

“I menjëhershëm vjen reagimi i kurvave pas deklarimit të Saimir Tahirit se: ‘Ska bir kurve që më ndalon!’

-Politikanët nuk jane bijtë tanë!”

 

PasPara

1 koment

  1. As bir kurve e asçun mami !
    Vetëm ndonjë çun për së mbari do ja shkerdheje bythen këtij legenit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas