Humor

Nuk ju pelqen pema juaj e Vitit të Ri? Mos u ankoni! Ka edhe më keq. Qeshni me këto foto


               Publikuar në : 16:58 - 09/12/17 |
mapo.al

Kur vijnë festat e fundvitit, të gjithë ne mundohem që të dekorojmë pemën e Vitit të Ri, apo shtëpinë tonë sa më bukur.


Por gjithnjë, kur shikojmë në dyqane bredhat e stolisur, ato që kemi në shtëpi nuk na pelqejnë.

Por mos u ankoni sepse ka edhe më keq. Shikoni këto foto dhe do e kuptoni pse.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas