Kryesore

Nuk fliste prej vitesh me Edi Ramën, Arian Çani tregon për herë të parë arsyen


               Publikuar në : 21:43 - 05/05/18 |
mapo.al

Në qershor të vitit të kaluar bëri bujë lajmi se kryeministri Edi Rama do të ishte i ftuar në “Zonë e lirë” dhe se kjo do të ishte një përballje e Çanit me Ramën pas shumë vitesh që nuk “flisnin”.


I ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Çani u shpreh se kjo nuk është e vërtet, ata nuk janë zënë, por i kanë lënë lajmet të qarkullonin vetë.

“Po nuk ishim zënë në fakt. Që të pajtohesh me një njeri duhet të zihesh. Janë gabim, janë legjenda po unë i lija vetë të qarkullonin se më interesonin. Sa më shumë thashetheme bënin, aq më mirë isha unë”, u shpreh moderatori.

I pyetur mbi thashethemet se Rama i ka bërë një “nder” që të vijë në emision, Çani u përgjigj: “S’më ka blerë, po të ndodhte do e tregoja hapur. Nuk jam nga ata, nuk blihem e shitem. Por unë nuk dua ta heq këtë mister, më pëlqen ky thashethem”.

 

<
>
-640-0-5aee02a2e3911 -640-0-5aee02a3b55b3 -640-0-5aee02a4ec3a6 -640-0-5aee02a46e89a -640-0-5aee02bcbb166 -640-0-5aee02bd4bb01 -640-0-5aee02de331ae


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas