Sport

Nuk është Messi as Ronaldo, Neymar befason: Ky lojtar do të shkëlqejë në Botëror

Neymar ka folur për lojtarët që mund të shkëlqejnë në Kupën e Botës në Rusi, por për asnjë moment, nuk ka përmendur emrat e Lionel Messit e Cristiano Ronaldos.


“Do të ketë shumë lojtarë të mirë në Botëror, sepse është Kupa e Botës, më të mirët do të jenë atje. Mendoj se Coutinho dhe Gabriel Jesus janë lojtarë që bëjnë diferencën dhe shpresoj se do ta tregojnë këtë”, u shpreh Neymar.“Salah është një tjetër lojtar. Mund të zbukurojë Kupën e Botës. Aty janë De Bruyne ose Hazardi, ata gjithashtu kanë kualitete, Luis Suarez gjithashtu”, shtoi Neymar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas