Arkiva 2

Nuk është film: Pamjet kur ‘llava’ përpin një makinë në rrugë               Publikuar në : 12:54 - 08/05/18 |
enton palushi

Këto pamje befasuese tregojnë momentin kur llava përpin një makinë në një rrugë në Havai.


Shpërthimi i vullkanit Kilauea ka shkatërruar më shumë se 35 godina dhe ka detyruar qindra banorë që të braktisin shtëpitë.

Shpërthimi i vullkanit ka shpërndarë llavë dhe gaz toksik në mbarë zonën.

Shpërthimi i vullkanit është pasuar edhe nga një tërmet i fuqishëm.

Videoja që po bën xhiron e rrjetit tregon momentin kur llava kalon rrugën dhe ‘gëlltit’ një makinë të parkuar.

Makina, një Mustang i bardhë, shpërthen më pas në flakë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas