KMR

Nuk është e lehtë të bësh seks me kaq shumë vuajeristë…


               Publikuar në : 13:57 - 10/09/18 |
mapo.al

Të bësh seks jashtë shtëpisë tënde?


Kjo po bëhet gjithmonë e më e vështirë, edhe pse besimi ndaj personave që nuk i njohim është rritur ndjeshëm me daljen e shërbimeve të tilla si Uber apo Airbnb.

Pikërisht këtë të fundit kishin përdorur një çift britanik për të prenotuar një shtëpi në Toronto.

Dougie Hamilton, 34 vjeç, tha se kishte prenotuar banesën për të kaluar pushimet me të dashurën.

Por skocezi nisi të kishte dyshimet e tij vetëm 20 minuta pasi kishin hyrë në shtëpi.

Drejtuar me krevatin e gjumit ishte një kamera-spiune, e vendosur tek ora.

Pasi e gjeti kameran, që ishte e lidhur me një pajisje dhe mendohet se do xhironte video nga krevati i tyre gjatë momenteve intime, ai e raportoi rastin tek policia.

Ata kanë nisur hetimet, kurse kompania Airbnb thotë se do u ofrojë një rimbursim të plotë.

<
>
kamera1 kamera2 kamera3 kamera4 kamera5


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas