Media

‘Nuk e kam qëlluar kurrë’, Rudina Magjistari tregon raportin me njeriun më të shtrenjtë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:58 - 05/09/18 |
mapo.al

Rudina Magjistari ka nisur prej të hënës transmetimin e emisionit të pasdites dhe sot në puntatën e tretë ka zbuluar pak edhe për vajzën e saj.
Mia rritet çdo ditë, por moderatorja e njohur asnjëherë nuk ka publikuar foto të saj ku i shfaqet imazhi.


Në programin e sotëm përballë Rudinës si e ftuar ishte gazetarja Aulona Musta me vajzën e saj. Pjesë e diskutimit për marrëdhënien me fëmijët u bë edhe vetë moderatorja e cila zbuloi disa detaje për raportin me të bijën, Mia.


“Unë i jam mirënjohëse bashkëshortit tim që në momentin që nuk jam ndjerë unë mirë, është kujdesur ai për vajzën. Unë se kam qëlluar kurrë dhe nuk besoj se do e bëj dot asnjëherë. Edhe kur i ngre zërin ndonjëherë, ndihem shumë keq sepse më duket sikur e thyej”,–u shpreh ajo. Ndërsa gazetarja Aulona Musta zbuloi se ndonjëherë i ka shpëtuar ndonjë goditje, por më së shumti e dënon duke i thënë të shkojë në dhomën e saj./revistawho.com


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas