Media

Nuk duket fare për moshën që ka! Ja sa vjeç bën sot Sonila Meço


               Publikuar në : 19:26 - 03/07/18 |
mapo.al

Sot është një ditë e shënuar për një nga ikonat e ekranit shqiptar, të cilit fatkeqësisht po i mungon këto vitet e fundit.


Po flasim për gazetaren dhe moderatoren e njohur Sonila Meçon. Gazetarja Sonila Meço feston sot, më 3 korrik, 41-vjetorin e lindjes.

E padyshim që urimet për të kanë qenë të shumta. Sonila ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në profilin e Facebook-ut.

Kujtojmë se Meço u shkëput nga ekrani menjëherë pas mbylljes së Agon Channel


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas