Media

Nuk duket fare për moshën që ka! Ja sa vjeç bën sot Sonila Meço

Sot është një ditë e shënuar për një nga ikonat e ekranit shqiptar, të cilit fatkeqësisht po i mungon këto vitet e fundit.


Po flasim për gazetaren dhe moderatoren e njohur Sonila Meçon. Gazetarja Sonila Meço feston sot, më 3 korrik, 41-vjetorin e lindjes.

E padyshim që urimet për të kanë qenë të shumta. Sonila ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në profilin e Facebook-ut.

Kujtojmë se Meço u shkëput nga ekrani menjëherë pas mbylljes së Agon Channel

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas