Kryesore

Noka ‘zbulon” politikanët që do të largohen nga vettingu


               Publikuar në : 18:27 - 10/09/18 |
mapo.al

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, është i bindur se do të zbatohet vettingu i politikanëve, duke përmendur edhe disa emra që do të preken. Ai thotë se ashtu sikurse për dekriminalizimin, Rama ka nisur propagandën kundër kësaj nisme.


Noka: Vetingu i politikaneve do behet. Balla ,Xhafaj ,Cyrbja do t’i bashkohen Ben Nokes, Roshit, Frrokut e të tjerëve si ata..

Njësoj si për dekriminalizimin, Edi Rama ka filluar propagandën kundër, por kjo është përpëlitje e kotë. Politika do të ndahet një herë e mirë nga krimi dhe bashkëpunëtorët e krimit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas