ShowBiz

Noizy poston foton e re, komenti i Arbanës nxjerr haptazi lidhjen mes tyre
               Publikuar në : 19:09 - 09/11/17 |
mapo.al

Reperi i famshëm Noizy, lideri i grupit OTR, ka shfaqur anën e tij të butë në një foto nga fëmijëria që ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram.


Ai duket rreh 5 vjeç në foto dhe ka pozuar duke përqafuar nënën e tij.

Nën foto shkruhet: Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm?

Noizy i ka treguar nënës së tij dashurinë e pakufijshme që ka për të, por ajo që ka rënë në sy është komenti i moderatores Arbana Osmani.

Ajo i ka komentuar: “Ma përqafo fort!”

Komenti i saj nxori haptazi marrëdhënien e afërt që ajo ka me familjen e reperit.

Arbana dhe Noizy janë të dy me origjinë nga Dibra dhe mbase kanë njohje familjare apo janë kushërinj të largët.

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas