Aktualitet

Njoftim i rëndësishëm për të gjithë ata që po presin viza pune për në Gjermani


               Publikuar në : 20:00 - 11/09/18 |
mapo.al

Shteti gjerman ka dal me një propozim të ri që t’ju jepet 6 muaj vizë dhe pa pasur nevojë që t’kenë kontratë pune për ata që kërkojnë punë në Gjermani.


Pjesë e shkëputur nga emisioni “Mirëmëngjesi Kosovë” që transmetohet çdo ditë pune në RTK1.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas