Kryesore

Njihuni me shenjat më dembele të horoskopit!               Publikuar në : 08:59 - 09/08/18 |
mapo.al

Mund të jenë të talentuar, të aftë, kreativë, por u mungon vullneti. Shenjat e mëposhtme janë dembelët e zodiakut dhe nëse e gjeni veten në listën e mëposhtme, shumë pyetje tuajat do të marrin përgjigjie. Lënia e punëve në minutë të fundit, mbledhja e detyrave dhe neglizhimi i tyre duket se janë gjërat që këto shenja dinë të bëjnë më mirë.


Luani

Ju jeni kreativë, të talentuar, por ju mungon dëshira për të punuar! Dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe t’i arrini gjërat në jetë pa u munduar shumë. Nëse nuk u habitët që e patë këtë shenjë në këtë listë, do të thotë që shumë punë që mund t’i keni dhënë një luani janë shtyrë për minutën e fundit, ose mund të jenë anulluar fare.

Ujori

Ndonëse është një nga shenjat “që do të ndryshojë botën”, ujori dëshiron të mos jetë pjesë aktive e këtij ndryshimi. Janë të zotët në fjalë, por kur vjen puna për vepra, ujori stepet! Nga e thëna në të bërë është një mal i tërë, ujor!

Shigjetari

Jeni një shenjë që vetëm dëshironi të udhëtoni! Liria është ajo që doni më shumë dhe kjo është pika juaj e dobët! Puna kërkon përkushtimin tuaj, qëndrueshmëri, por ju vetëm i tillë që nuk jeni.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas